МО вчителів англійської мови

Сокoленко Надія Андріївна

Голова методичного об'єднення вчителів англійської мови

Тиждень англійської мови
2 сторінка
Досягнення ЦМО
3 сторінка
Семінари та майстер-класи, виставки
4 сторінка

Під час  тижня англійської мови вчителі проводили позакласні заходи для учнів середньої та старшої ланки закладу та учнів-початківців. Серед заходів були: шкільна інтерактивна гра “Great Britain ”,позакласний захід на тему: “British Lifestyle Through Questions”, “Animal Party”,перегляд мультфільмів, проектна робота:»”My Favourite Toy”, урок-подорож на тему: “ A Tour Around London ” то що.

В 2013-2014 навчальному році вчителями англійської мови були укладені такі збірки:»Матеріали «Коло ідей на тему:»Творче використання педагогічних ідей В. Сухомлинського вчителями англійської мови» та «Матеріали тижня англійської мови».

Вчителі англійської мови продовжили запровадження методики »Проект». Серед великої кількості проектних робіт слід зазначити проектні роботи на такі теми:»Мій англійський календар»,»Визначні пам»ятки Лондона»,»Моя улюблена іграшка»,»Скуштуй» мою країну». До виконання проектних робіт залучалися учні всіх класів.

Учні закладу  чотири роки поспіль беруть участь у  Всеукраїнських конкурсах Гринвіч» та «Пазл», шкільних та міських етапах олімпіади знавців англійської мови та отримують можливість перевірити  свої знання, уміння та навички  з англійської мови, поширити кругозір, здійснити підвищення своєї соціокультурної компетенції.