МО вчителів фізичної культури

Граждан Сергій Сергійович

Голова методичного об'єднання вчителів фізкультури

Освіта:вища

Закінчив:Кіровоградський державний інститут ім. А. С. Пушкіна ,1996 р.

Спеціаліст за дипломом :анатомія,фізіологія людини,фізичне виховання

Працює в комунальному закладі»Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад Ι-ΙΙΙ ступенів №20-ДЮЦ «Сузір'я»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»з 1996 року.

Посада:вчитель фізичного виховання.

Проблема над якою працює :»Фізіологічне обґрунтування диференційованого та індивідуального  підходів у навчанні учнів та врахування функціональних можливостей»

Кваліфікаційна категорія: вища,педагогічне звання вчитель-методист. Відмінник освіти України.

Нагороди:Грамоти управління освіти Кіровоградської міської ради та грамоти Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації. Грамота Міністерство освіти і науки України. Відмінник освіти України 1980 рік.

Доповідь Міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнко на підсумковій колегії МОН України 17 серпня 2006 року.

«Треба вивчати за запроваджувати у шкільну практику досвід кращих учителів фізичної культури,серед яких Сергій Сергійович Граждан- учитель середньої школи»20 м. Кіровограда»

Проходження атестації:відповідає займаної посаді, підтверджує кваліфікаційну категорію» спеціаліст вищої категорії» і педагогічне звання Вчитель-методист 2009 рік.

Життєве кредо: Ми прагнемо допомагати людям жити більш здоровим життям.

Друкована продукція:"Професійно-прикладна фізична підготовка в 10-11 класах»,»Фізичні вправи для моделювання колового тренування учнів 5-12 класів»,»Актуальні проблеми фізичного виховання школярів у педагогічний спадщини»В.О.Сухомлинського»

П.І.Б.

Який навчальний заклад закінчив