25 річниця незалежності України.

Це свято - особливе, бо сьогодні як ніколи ми потребуємо незалежності! Ми маємо її чверть століття, та лише тепер ми усвідомлюємо її справжню цінність! Нині ми щиро молимось за мирне небо, за вояків, які по при свята тримають на східному рубежі зброю за наше спокійне життя! Тому ми забов'язані пам'ятати, що кожен із нас - це незалежність, бо кожен з нас причетний до неї своєю відданістю, своєю витримкою, своєю вірою, своєю любов'ю до України. .А тим більш урочистим і радісним це свято є тому, що  проходить в 30 річницю з дня, коли наша школа гостинно відчинила двері для сотень учнів мікрорайону. Літопис держави писати вам, діти, її громадянам. Щаслива держава, якщо в ній живуть щасливі люди. Щаслива родина, коли в ній виростають добрі і розумні діти. Щаслива школа, яка з маленьких невмілих хлопчиків і дівчаток зуміє виховати добрих, освідчених, успішних молодих людей.

Вони – надія нашої шкільної родини. Вони – майбутнє нашої незалежної неньки-України.

Свято Першого дзвоника

відбудеться 1 вересня 2016 року о 8.30 на майданчику перед школою. Запрошуємо учнів, батьків та мешканців мікрорайону.

До уваги батьків майбутніх першокласників

17 вер. 2016
З 10 по 17 вересня в закладі проходив Олімпійський тиждень
16 вер. 2016
"Азбука безпеки на дорозі"
З 12 по 16 вересня 2016 року в закладі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему : "Азбука безпеки на дорозі".
16 вер. 2016
Конкурс поробок з природного матеріалу "Дарунки пані Осені"
16 вересня в закладі проходив конкурс поробок з природного матеріалу "Дарунки пані Осені"