ДПА

Відповідно до наказів МОН України від  16.09.2015  № 940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти  у 2015/2016 навчальному році", від 08.10.2015 № 1050 "Про внесення змін до наказу МОН від 16.09.2015 №940":

• у 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 10 по 20 травня із української мови та читання, математики;
  • у 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 1 по 10 червня з трьох предметів: українська мова, математика та предмету за вибором навчального закладу;
  • державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводиться з 5 по 30 травня з трьох предметів, української мови (у формі зовнішнього незалежного оцінювання), іноземної мови (у навчальних закладах), математики або історії України (у формі зовнішнього незалежного оцінювання, незалежно від профілю навчального закладу випускник має право обрати один із зазначених предметів).

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров'я випускники 4, 9, 11 класів можуть бути звільнені від проходження ДПА.