МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Голик Олена Валеріївна

Голова методичного об'єднення вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Проблема: «Інтерактивні технології – шлях розвитку творчого потенціалу  особистості учня та вчителя»

Кадрове запезпечення ЦМО
2 сторінка
Досягнення ЦМО
3 сторінка

Голик Олена Валеріївна

Голова методичного об'єднення вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Проблема: «Інтерактивні технології – шлях розвитку творчого потенціалу  особистості учня та вчителя»

Кадрове забезпечення ЦМО вчителів-предметників

Наталія Анатоліївна

19.10.70

Вища

Учитель російської мови і літератури

Вища,

вчитель-методист

22 роки

13.

Терпак

Ольга Василівна

15.12.67

Вища,

24 роки

14.

Демешко Катерина Сергіївна

28.10.92

10 місяців

молодий спеціаліст

Маючи різний педагогічний стаж, а отже й досвід, кожен з членів методичного об’єднання демонструє неповторний стиль роботи, власний почерк, водночас усіх єднає глибоке розуміння основного завдання – забезпечити високий рівень мовно-літературної та історико-правової освіти, вибудувавши в душі кожного учня храм Рідного Слова.

У 2013-2014 навчальному році робота циклового МО вчителів була дуже насиченою плідною: участь у міських та обласних семінарах, творчих лабораторіях, друковані роботи у фахових виданнях, розробка навчально-методичних посібників, участь у конкурсах та олімпіадах,  в апробації нових підручників, проведення позакласних виставок, віталень, свят, творче вдосконалення спадщини В.О.Сухомлинського в удосконаленні сучасного уроку, огляд новинок методично-психологічної літератури, робота з обдарованими дітьми, методичні оперативки, вивчення і пропаганда досвіду кращих учителів - членів циклового   МО  школи,  предметний тиждень, Місячник писемності та багато іншого.

Про результативність роботи методичного об’єднання свідчать публікації у фахових всеукраїнських науково-методичних журналах – їх понад 10 (статті, конспекти уроків, методичні посібники і рекомендації).

Вагомим успіхом учителів є досягнення в роботі з обдарованою молоддю. Такий творчий підхід до роботи вчителів дав плідні результати: наші учні брали участь у міських олімпіадах, конкурсах.

Тоток Катерина, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце на міському  етапі конкурсу читців польської поезії у номінації «Вірші польських поетів українською мовою», (вчитель світової літератури Дума Н.В.).

Лаврінова Карина, учениця 8-А класу,  - ІІІ місце (вчитель світової літератури Сащенко С.А.).

Школярки  показали  високий рівень виконавської майстерності.

Голик О.В., учениця 9-А класу Усачова Вікторія,  посіла І місця в міському та обласному  етапах Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  «Ідея соборності України: творчість Т.Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне, майбутнє» в номінації «Література».

Горобець Іванна, учениця 5-А класу, була кращою в міському конкурсі читців поезії Т.Шевченка «До вершин Шевченкового слова» (вчитель Голик О.В.).

Учениця 10 класу Гаркуша Наталія посіла І місце в міському етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика (вчитель Фадєєва Н.В.), І місце в міському етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури  (вчитель Ратушна О.М.) та І місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (вчитель Ратушна О.М).

Учень10 класу, Товкун Ілля, зайняв ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ідея соборності України: творчість Т.Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне, майбутнє» в номінації «Історія та державотворення» (вчитель Бачинська В.В.).

Учениця 6-А класу, Улічева Юлія, посіла ІІІ місце в міському етапі Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівських робіт імені Т.Шевченка (вчитель Голик О.В.).

Учениця 10 класу, Тоток Катерина, посіла ІІІ місце в міському етапі Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівських робіт імені Т.Шевченка (вчитель Осаулець Л.В.)

Також учні НВО №20 брали  активну участь у різноманітних конкурсах: «Шкільна журналістика» КДПУ імені В.Винниченка (номінація «Майбутній журналіст», Всеукраїнський конкурс «Патріот», в обласному фестивалі «Велике російське слово», в Міжнародному конкурсі знавців російської мови «Белый медвежонок», в Всеукраїнському конкурсі знавців російської мови «Лукоморье», в обласному конкурсі «Кіровоградщина – перлина скіфського краю», у міському конкурсі «Творчі діти у креативному місті», у Всеукраїнському конкурсі знавців історії «Лелека», у Всеукраїнському конкурсі знавців Конституції України та права «Срібна сова», у конкурсі юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни», обласному конкурсі творів епістолярного жанру «Пам'ять наших сердець», обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії» (номінація «Космічне мистецтво»), у всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» .

Всі учні нашої школи, які брали участь у конкурсах та олімпіадах, увійшли в десятку найсильніших учнів міста. Вони посідають гідне місце в загальному рейтингу.

Попереду – нові плани, нові висоти, які переконані, буде підкорено. Запорукою цього є налаштованість членів циклового методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу на сумлінну щоденну працю, на творчість – заради нових поколінь, задля майбутнього України.