11 лют. 2015

Допомога воїнам АТО

Воїни АТО щиро дякують учням, батькам та педагогічному колективу за постійну турботу та підтримку, за листи та посилки і, в свою чергу, з вдячністю передають до закладу підписану ними українську символіку
11 лют. 2015

«Що? Де? Коли?»

06.02 2015 року команда ерудитів закладу середньої вікової категорії «Мега-20» взяла участь у напівфіналі Дванадцятого міського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед школярів та пройшла до фіналу ігор.
10 лют. 2015

«Валентинка для солдата».

З 02.02 по 10.02 учні закладу долучились до акції «Валентинка для солдата». В своїх листівках діти привітали воїнів зі святом та побажали їм найшвидшого повернення живими, здоровими та з перемогою.
5 лют. 2015

Година спілкування «Казки без яких неможливо уявити дитинство»

4 лют. 2015

Допомога воїнам АТО

04.02.15 р. члени учнівського самоврядування та учні 9-11 класів , з метою забезпечення воїнів хлібними виробами тривалого зберігання, заготували для учасників АТО сухарі.
30 січ. 2015

Усний журнал ""Цвіти і смійся, рідне слово"

30 січ. 2015

Конкурс читців польської поезії

Міський конкурс читців польської поезії проводиться центром методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради спільно з громадською організацією «Полонія». Конкурс проводиться з метою популяризації польської мови серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда.
26 груд. 2014

новорічний ранок

25 грудня відбувся новорічний ранок для учнів 5-х класів.
5 груд. 2014

«Зігрій солдата»

Від квітня 2014 року і до сьогодні тисячі наших воїнів захищають рідну землю від загарбника.
17 лист. 2014

Ярмарок-продаж виробів

14 листопада в НВО відбувся ярмарок-продаж виробів, зроблених учнями та батьками.