9 лист. 2015

9 листопада - День української писемності та мови

Сьогодня учні НВО №20 писали 15-ий радіодиктант національної єдності, випробувавши не тільки свою грамотність, а й об’єдналися з українцями всього світу навколо рідної мови!
6 лист. 2015

У жовтні 2015 року відзначається 25-та річниця студентської Революції на граніті - першого успішного ненасильницького політичного протесту проти комуністичної влади в Українській РСР.

Ще древні філософи трактували, що людство не має майбутнього, якщо не цінує свого минулого. Історична спадщина української держави багата на події, до витоків яких варто звертатися, аби розуміти та цінувати власну історію. А ще – пам’ятати і шанувати тих, хто вмів ставити загальнонаціональні інтереси вище власних та, не шкодуючи свого життя, боровся, аби Україна була вільною, соборною та незалежною державою.
6 лист. 2015

Посвята в першокласники

6 листопада 2015 року в НВО відбулося свято «Посвята в першокласники»...
13 жовт. 2015

Заходи з дня відзначення Дня захисника України.

Був проведений Єдиний тематичний урок на тему: «Сила нескорених», присвячений Дню захисника України, за участю ветеранів війни та військової служби, учасників бойових дій та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. Учні брали участь у Всеукраїнській молодіжній та дитячій акції "Напиши листа захиснику України". Листи передано в зону АТО.
10 вер. 2015

На базі ДЮСШ «Спартак» було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок

10 вересня 2015 року на базі ДЮСШ «Спартак» було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок для учнів 5-их класів та 10-х класів.
13 трав. 2015

Конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять поколінь»

13 травня у закладі відбувся конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять поколінь», в якому брали участь учні 9-10 класів. На захід були запрошені воїни АТО, які в кінці заходу від усього серця подякували учням та педагогічному колективу за запрошення та постійну турботу про них. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблим. Фіналом свята була пісня «Молитва за Україну», яку виконали всі учасники заходу.
8 трав. 2015

День памяті та примирення

8 травня в День памяті та примирення був проведений Єдиний урок памяті, присвячений відзначенню 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Памятаємо!!! Перемагаємо!!!
8 трав. 2015

“Старти надій”

Всеукраїнські дитячі спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Старти надій”
7 трав. 2015

"Майбутній захисник України"

7 травня команда закладу брала участь у міському військово-патріотичному конкурсі строю і пісні "Майбутній захисник України". Наша команда була нагороджена грамотою управління освіти за найкраще виконання патріотичної пісні.
15 квіт. 2015

День цивільного захисту

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду!» в закладі 15 квітня відбувся День цивільного захисту. Учні та вчителі вчилися евакуюватися під час надзвичайних ситуацій чітко та без паніки. Задача, поставлена перед учнями та педагогічним колективом була виконана злагоджено та швидко. Задача, поставлена перед учнями та педагогічним колективом була виконана злагоджено та швидко.