27 бер. 2015

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ЗОШ № 20

У змаганнях із дартсу, дуйболу, стрибках на скакалці, хокею на столі, футбольних і баскетбольних вправах, організованих спільними зусиллями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та Кіровоградського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», взяли участь 90 учнів навчального закладу. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали літературу на спортивну тематику від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.
25 бер. 2015

Педрада

25.03.2015 року відбулося засідання педагогічної ради закладу з порядком денним: 1. Про роботу педколективу з роботи життєвих компетентностей учнів, формування в них високої пізнавальної культури на основі творчого використання ідей В.О. Сухомлинського, активних форм організації навчально – пізнавальної діяльності учнів. 2.Атестація педагогів – крок до вершини фахової майстерності. 3. ДПА- 2015 року – результат тісної співпраці вчителів і випускників І, ІІ, ІІІ ступенів.
25 бер. 2015

Фітнес тиждень

Фітнес тиждень (звіт про проведення)
17 бер. 2015

Проект "Фіітнес-тиждень"

27 лют. 2015

Масляна

Останній тиждень перед Великим Постом у православних християн Масляна. Люди колись говорили: «Масляна, Масляна, яка ж ти мала – якби ж тебе сім неділь, а посту – одна»!
26 лют. 2015

"Галопом по Європі"

19 лют. 2015

До Міжнародного дня рідної мови

19 лютого в читальному залі бібліотеки-філії №13 учні 4-Б класу школи №20 грали в букви та слова, розгадували мовні ребуси та загадки, займались буріме.

Допомога воїнам АТО

Днями в нашому закладі пройшов ярмарок поробок, кошти виручені з продажу були використані для закупівлі необхідного військового оснащення.
13 лют. 2015

Благодійний ярмарок-продаж присвячений Дню всіх закоханих

13 лютого відбувся благодійний ярмарок-продаж присвячений Дню всіх закоханих. В ньому взяли участь учні та батьки 1-11 класів. На ярмарку були представлені «валентинки», виготовлені руками учнів та їх батьків. Кошти, зібрані на ярмарку будуть направлені на допомогу воїнам АТО. Учні, в черговий раз проявили свій патріотизм та небайдужість до подій, які відбуваються в країні.
13 лют. 2015

Рейди по перервірці стану шкільних підручників

Згідно з планом роботи шкільної бібліотеки та на виконання наказу директора школи за №29/0 від 20.01.2015р., шкільними бібліотекарями та представниками учнівського самоврядування були проведені рейди по перервірці стану шкільних підручників.