Робота учнівського самоврядування

2 березня 2016 року на базі міського БДЮТ команда закладу взяла участь у квесті "Я - лідер і в цьому моя сила!"  та зайняла I місце серед команд учнівського самоврядування шкіл міста.Вітаємо нашу команду з перемогою!

06.02 2015 року команда ерудитів закладу середньої вікової категорії  «Мега-20» взяла участь у напівфіналі Дванадцятого міського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед школярів та пройшла до фіналу ігор.

Вітаємо нашу команду!!!

04.02.15 р. члени учнівського самоврядування  та учні 9-11 класів , з метою забезпечення воїнів хлібними виробами тривалого зберігання, заготували для учасників АТО сухарі.

17 жовтня 2013 року в сесійній залі міської ради, в рамках Європейського тижня місцевої демократії  відбулася позачергова сесія міського парламенту дітей на тему: «Діяльність органів місцевого самоврядування в аспекті вдосконалення і реалізації соціальних програм з врахуванням міжнародного досвіду».

Перед учнями виступив заступник міського голови Ігор Волков, який наголосив, що участь молоді в міських проектах дуже  необхідна і важлива.

В сесії взяли участь  делегати  шкільного учнівського самоврядування НВО №20.

Учень 10 класу Ілля Товкун,  презентував  проект «Молодь за здоровий спосіб життя», фільм «Спортленд».

Сесія показала небайдужість молоді до соціальних проектів органів місцевого самоврядування.

В рамках місячника української писемності та мови,  9 листопада членами учнівського самоврядування школи була проведена акція

«Любіть та шануйте рідну мову!»

На перервах вони:

•  роздали браслети з кольорами Державного прапора;
  •  провели конкурс знавців українського правопису
  •  організували арт-студію «Я люблю Україну!», в якій всім бажаючим наносили на руки та обличчя символи України.
  •

Акція викликала велику зацікавленість в учнів та вчителів, привернула увагу до свята та подарувала гарний настрій.

30 листопада в школі відбулася тематична дискотека для учнів 8-11 класів «Молодь проти Сніду», яка мала за мету привернути увагу молоді до цієї проблеми, залучити до активного та корисного відпочинку.

Члени учнівського самоврядування підготували цікаву програму, яка складалась із інформації про СНІД, цікавих конкурсів,  виступів учасників вокального гуртка, брейк-дансерів.

Після офіційної частини учні  провели дискотеку.

jn