Структура учнівського самоврядування НВО №20

Звіт за 1 семестр 2015-2016 н.р.(Тут скачати та подивитись.)

Учнівське самоврядування - це засіб розширення діапазону діяльності дорослих і дітей - членів єдиного колективу, можливостей для їх об`єднання, творчого пошуку, виявлення ініціативи. Це засіб навчитися жити й працювати за законами демократичного суспільства, де існують гуманістичні відносини між людьми.

про проведення місячника дитячого самоврядування

в КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №20 – ДЮЦ «Сузір’я»

В рамках  проведення місячника дитячого самоврядування, організованого Кіровоградським міським парламентом дітей, з метою заохочення, підготовки та залучення учнів молодшого і середнього віку до роботи в органах дитячого самоврядування в закладі були проведені такі заходи:

1. Засідання голів учнівського самоврядування на тему:

«Місія учнівського самоврядування закладу». (7 березня 2016 року).

2. Інформаційні години, під час проведення яких, учнів молодших та середніх класів ознайомлювали з функціями, принципами та  метою учнівського самоврядування. (9-10 березня 2016 року).

3. Членами учнівського самоврядування організовано та проведено виставку вітальних листівок до Міжнародного Жіночого Дня із залученням дітей різних вікових категорій. (4 березня 2016 року).

3. Участь у квесті для представників учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста із залученням учнів різних вікових категорій: «Я – лідер і в цьому моя сила», в якому учні закладу проявили свої організаторські здібності, вміння працювати в команді та зайняли І місце. (2 березня 2016 року).

4. Представник учнівського самоврядування закладу Ніколенко Андрій взяв участь у навчальному тренінгу в рамках проекту «Школа децентралізації для молоді», організованим міським парламентом дітей. (11 березня 2016 року).