"Досягнення учня, особиста перемога вчителя"

В основу роботи школи покладено прiоритет загальнолюдських цiнностей, який передбачає досягнення для юних громадян суверенної України того рiвня освiти й освiченостi, що вiдповiдав би високим мiжнародним стандартам, сприяв органiчнiй iнтеграцiї рiдної країни у свiтову родину високоцивiлiзованих держав з високим духовно-iнтелектуальним потенцiалом. Педагогiчний колектив освiтнього закладу прагне, щоб школа для кожного учня стала важливою сходинкою, по який пiднiмаються, наближаються до знань, до духовних джерел народу, до свого професiйного становлення.

Успіх у навчанні – це єдине джерело внутрішніх сил учня, що народжує енергію для подолання труднощів і бажання вчитися. Тому  вчителі нашої школи усіляко срияють забеспеченню успішності дітей і стають успішними самі.

Запорука високого професіоналізму – перемога педагогів у різноманітних конкурсах міського та всеукраїнського рівнів.

«Вчитель року»

Ратушна О.М у 2013 році  у номінації «Російська мова» посіла І місце в міському етапі конкурсу.

Кураксіна О.І. у 2005 році, у номінації «Музичне мистецтво», стала переможцем міського та призером обласного етапів.

Горобець О.В. у 2007 році була переможцем міського, обласного та фіналістом Всеукраїнського етапів у номінації «Трудове навчання».

Одним із основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості та сприяння її розвитку.

Учні закладу беруть активну участь у міських, обласних, усеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах знавців української мови та літератури імені Петра Яцика, Тараса Шевченка, учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, інтерактивних конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Лелека», «Колосок», «Патріот», спортивних змаганнях та конкурсах художньо-естетичного спрямування («Степові джерела»).

Найвищими досягненнями співпраці вчителів і учнів є перемоги вихованців.

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

(2014-2015 навчальний рік)

І семестр

ПІБ учителя

ПІБ учня

Назва конкурсу, олімпіади

(рівень)

7-А

Міська олімпіада з української мови і літератури

Криця

6-А

учасник

7-А

Всеукраїнський конкурс «Школа майбутнього»

Осаулець Л.В.

Клименко Єгор

8-А

Сащенко С.А.

Яцина

Дар’я

6-А

Міський конкурс читців поезії польською мовою

Клєщова

Ірина

9-А

Міська олімпіада з історії

Тоток

Катерина

Кокошенко

Єлизавета

ІІ (місто)

Міський етап Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Результативність участі учнів школи

в конкурсах та олімпіадах з української мови та літератури,

світової літератури, історії

(2014-2015 навчальний рік)

І семестр

Рівні

місто

всеукраїнський

1.

Українська мова та література

2.

Світова література

3.

4.

Російська мова та література

Всього:

ІІ  (міський) тур Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

Клименко Єгор

Ботвінова Л.М.

Усачова Вікторія

Жадан В.В.

Чінчой Валерія

історія

трудове навчання

Горобець О.В

інформаційні технології

Цибуля Н.О.

російська мова

Ратушна О.М.

Кіліченко Юлія

укр. мова та література

Осаулець Л.В.

Марківський Максим

фізична культура

Граждан С.С.

ІІІ  (обласний) тур Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

трудове навчання

Горобець О.В

рос. мова та література

Ратушна О.М.

Слід відмітити, що учениця нашого закладу Кураксіна Валерія, вихованка вчителя трудового навчання Горобець О.В., три роки поспіль займає призові місця на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (диплом ІІІ, ІІ та І ступенів).

ІІ  (міський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Фадєєва Н.В.

Конкурс читців польської поезії

Лаврінова Каріна

Димко Оксана

ІІ

Усачова Вікторія, учениця 8-А класу, зайняла ІІ місце в ІІ (міському) етапі  та І місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література».

Кіліченко Юлія, учениця 11-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ (міському) етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Васильєва Анна, учениця 7-А класу, зайняла ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Історія України: державотворення».

Левченко Ірина, учениця 5-А класу, зайняла ІІ місце в ІІ (міському) етапі конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу».

Учнівський та педагогічний колектив нашої школи узяв шевство над військовою частиною польової пошти В4533 57-ої окремої мото-піхотної бригади, яка приймає участь в АТО